Základní kurz první pomoci


Cena: 690,- / 2 hod

Představujeme Vám náš základní kurz první pomoci, který Vás vybaví nezbytnými dovednostmi a znalostmi, abyste dokázali rychle a efektivně pomoci v případě nouze. Ať už jde o záchranu života Vašeho blízkého nebo kolemjdoucího na ulici, tento kurz Vám poskytne klíčové nástroje k tomu, abyste se cítili jistě a připraveni jednat.

Naše odborné školení pokrývá širokou škálu témat, od resuscitace za použití AED po zastavení krvácení, řešení intoxikace či ošetření drobných a rozsáhlých poranění. Naučte se rozpoznat náhlou zástavu srdce a jak správně komunikovat s tísňovou linkou.

Kurz je veden přátelskými instruktory s bohatými zkušenostmi ve svém oboru, kteří se postarají o to, abyste si osvojili důležité dovednosti a naučili se je uplatnit v reálných situacích. Navíc nabízíme i praktické cvičení, které Vám umožní procvičit si nově nabyté dovednosti a získat tak důvěru ve své schopnosti.

Nenechte se zaskočit životními situacemi, kdy může být první pomoc klíčová.

Přihlaste se na náš základní kurz první pomoci a buďte připraveni zachránit život!Co se v kurzu naučíte

    • Získejte klíčové dovednosti: Naučte se resuscitaci za použití AED, zastavení krvácení, řešení intoxikace a ošetření drobných i rozsáhlých poranění.

  • Buďte připraveni zachránit život: Osvojte si znalosti, které vám umožní rychle a efektivně jednat v případě nouze a potenciálně zachránit život člověka.

  • Praktické cvičení: Procvičte si nově nabyté dovednosti v reálných situacích a získejte tak důvěru ve své schopnosti.

  • Odborný tým instruktorů: Využijte bohatých zkušeností našich instruktorů, kteří vás provedou celým kurzem a pomohou vám osvojit si důležité dovednosti.

  • Zvýšte svou sebedůvěru: Po absolvování kurzu budete mít jistotu, že dokážete správně jednat v případě nouze a poskytnout první pomoc komukoli, kdo ji potřebuje.