Skupinový kurz první pomoci pro školy

Cena: DLE DOHODY

Představujeme Vám náš unikátní a nezbytný skupinový kurz první pomoci, který je navržen speciálně pro školy a je ideální jak pro žáky, tak pro pedagogy.

V dnešním rychlém světě se může kdokoli ocitnout v situaci, kdy bude potřebovat okamžitou pomoc. A právě Vy můžete být tím hrdinou, který zachrání život!

S naším kurzem získáte nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti, které Vám umožní jednat rychle a efektivně v případě nouze.

Kurz pokrývá širokou škálu témat od ošetření zlomenin a zastavení krvácení po resuscitaci s použitím AED nebo bez něj. Navíc se naučíte řešit krizové situace a postupy při intoxikaci. Důraz je kladen na praktické nácviky první pomoci, které jsou prováděny pod dohledem zkušených lektorů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost posunout své dovednosti na novouň a stát se tím, kdo dokáže pomoci druhým v nejhorších chvílích.

Přihlaste se ještě dnes!

co se v kurzu naučíte

• Získejte životně důležité dovednosti: Naučte se základním technikám první pomoci, které mohou zachránit životy vašich blízkých, kolegů nebo dokonce cizinců.
  • Buďte připraveni na krizové situace: Díky našemu kurzu budete schopni rychle a efektivně jednat v případě nouze a řešit krizové situace.
  • Praktické nácviky pod dohledem odborníků: Naše zkušení lektoři vám ukážou správný postup první pomoci na praktických příkladech a zajistí, že si osvojíte potřebné dovednosti.
  • Vhodné pro všechny úrovně: Kurz je navržen tak, aby byl přístupný jak začínajícím, tak pokročilým účastníkům - stačí jen chuť učit se a pomáhat druhým.
  • Investice do svého zdraví a bezpečnosti: Zúčastněním se našeho kurzu první pomoci investujete nejen do svých vlastních dovedností, ale také do zdraví a bezpečnosti svého okolí.