Skupinový kurz pro firmy
Cena: dle dohody

Nenechte si ujít příležitost posílit bezpečnost a dovednosti Vašeho týmu s naším kurzem první pomoci speciálně navrženým pro firmy! Naše školení je ideální pro ty, kteří chtějí zvýšit své znalosti a sebevědomí v oblasti první pomoci a zároveň poskytnout svým zaměstnancům klid, že v případě potřeby budou schopni správně jednat.

V tomto kurzu se zaměřujeme na praktické situace, které mohou nastat v každodenním pracovním životě. Od řešení intoxikace po ošetření tepelných a chemických poranění - náš kurz pokrývá širokou škálu témat důležitých pro zajištění bezpečnosti na pracovišti.

Kromě teoretických znalostí nabízíme také nácvik praktických dovedností, jako je ošetření při pádu z výšky nebo postup při hlášení úrazu. Důraz klademe na to, aby účastníci kurzu byli schopni okamžitě uplatnit naučené dovednosti ve svém profesním životě.

Přátelský tón našich lektorů umožňuje účastníkům cítit se v pohodlí a otevřeně diskutovat o svých zkušenostech a obavách. Naše školení je přizpůsobeno potřebám Vaší firmy, takže si můžete být jisti, že Vaši zaměstnanci získají ty nejrelevantnější informace a dovednosti.

Investujte do bezpečnosti svého týmu a objednejte si kurz první pomoci ještě dnes!

Co se v kurzu naučíte

• Školení BOZPZvyšte bezpečnost na pracovišti: Naše školení vás naučí, jak správně reagovat na různé situace, což snižuje riziko vážných následků úrazů.
  • Řešení intoxikace - Posilujte týmovou spolupráci: Kurz první pomoci poskytuje skvělou příležitost pro zaměstnance naučit se společně a navzájem se podporovat.
  • Postup při tepelném a chemickém poranění - Investice do lidských zdrojů: Zaměstnanci ocení, že jejich zaměstnavatel se stará o jejich zdraví a bezpečnost, což vede k vyšší loajalitě a motivaci.
  • Ošetření na pracovišti - Praktické dovednosti pro každodenní život: Naučené dovednosti z kurzu první pomoci nejsou užitečné pouze na pracovišti, ale mohou být uplatněny i v osobním životě účastníků.
  • Nácvik ošetření při pádu z výšky
  • Hlášení úrazu apod. - Přizpůsobení potřebám vaší firmy: Naše školení je navrženo tak, aby vyhovovalo specifickým potřebám vaší organizace a jejím zaměstnancům.